OK, možná vám dokážeme nabídnout půjčku na cokoliv, nejsme však schopni zaručit, že si vyjednáte zvýšení platu. Ale existuje celá řada dalších možností, jak si přilepšit a trochu si přivydělat. Stačí jen vědět, kde hledat.

Abychom vám pomohli vydělat více peněz mimo kancelář, nabízíme vám zde šest způsobů, kterými můžete doplnit svůj příjem okamžitě:

Pracujte na volné noze

Máte nějaký volný čas? Proč nezkusit práci na volné noze?

Nejen, že je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak si přivydělat, ale je to také skvělá možnost, jak si doplnit zkušenosti a dostat své jméno do popředí uvnitř vašeho odvětví.

A se zaměstnavateli, hledajícími vše od copywriterů a grafických designerů až po vývojáře a SEO experty, jakékoliv dovednosti máte, vždy se pro ně někde najde místo.

Začněte psát blog

Pokud váš talent tkví zejména ve psaní, fotografování či natáčení videí, psaní blogu by mohla být správná cesta, na kterou se vydat.

Existuje spousta bezplatných nástrojů, které vám pomohou vytvořit a přizpůsobit si webovou stránku. Až budete mít tuto část hotovou, budete schopni zpeněžit svůj obsah přidáním reklam. Mnoho blogerů a vlogerů dostává zboží zdarma k recenzím a produktovým testům.

Ještě předtím, než začnete, se ale ujistěte, že máte vypracované své USP (jedinečnou prodejní nabídku). Tím pádem, ať už se zabýváte cestováním, módou a krásou, sportem nebo čímkoliv jiným, budete vystupovat z davu.

Zkuste učit

Ne všechny možnosti přivýdělků si vyžadují kreativitu.

Výuka a doučování jsou flexibilní způsoby, jak rozhýbat váš cash flow, a umožní vám pracovat vedle jakýchkoliv dalších závazků. A jako bonus berte to, že pomůžete dalším lidem rozšířit si obzory a naučíte se něco nového během tohoto procesu.

Může to být druhý jazyk. Může to být algebra. Nebo to také může být hra na harmoniku. Ať už umíte cokoliv, můžete si být jisti, že jsou desítky potenciálních studentů, kteří jsou ochotni se učit.

Protože někdy se to, co umíte, opravdu počítá…

Ukliďte si

Existuje mnoho důvodů, proč se zbavit nepotřebných věcí.

Zaprvé, je to skvělý způsob, jak uvolnit místo a protřídit věci. A méně plýtvání má také pozitivní efekt na životní prostředí. Pro vás je ale pravděpodobně důležitější to, že je to opravdu snadný způsob, jak si přivydělat.

Zbavování se přebytečných věcí každých pár měsíců vám může poskytnout dobrou finanční injekci, když ji opravdu potřebujete. Přinejmenším budete mít nějaké peníze k dispozici na nákup nových věcí, nahrazujících ty staré.

Kdo řekl, že nemůžete dostat peníze za staré lano?

Pronajměte volný pokoj

Máte-li místo navíc, proč z něj nevytěžit co nejvíce?

Připojení k Airbnb jako hostitel je zcela zdarma a nastavení trvá jen pár minut. Jakmile se však přihlásíte, budete mít možnost začít okamžitě vydělávat. Dokonce, než přijmete první rezervaci, budete se moci podívat, kolik ve vaší oblasti můžete vydělat.

Takže ať už je to místnost navíc, která vyžaduje úspory, zoufale se snažíte našetřit na cestu do destinace svých snů nebo si přejete naučit se něco nového, připojení vašeho bydlení k Airbnb vám může pomoci to zaplatit.

Samozřejmě, v případě potřeby si u nás můžete vzít půjčku na cokoliv.

Jednoduše popusťte uzdu své fantazii!